

£27.37 Inc. VAT
Central shutter lock by Italian Locking Systems supplied without a cylinder. Accepts either a half euro or a double euro cylinder.
| Feature 1 | Accepts euro half or euro double cylinder |
| Feature 2 | Central shutter lock |
| Feature 3 | Galvanised steel case |
| Brand | ILS |
| Barcode | 5056240146645 |
| Body Height | 60mm |
| Body Length | 160mm |
| Weight | 240g |
| Finish | Galvanised |
| Mechanism | Euro Cylinder (not included) |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.