

£51.51 Inc. VAT
A centre shutting lock by Italian Locking Systems supplied with 2 keys.
| Feature 1 | Supplied with 2 keys |
| Feature 2 | Length 185mm when extended |
| Brand | ILS |
| Barcode | 5055120736709 |
| Body Height | 42mm |
| Body Length | 156mm |
| Cylinder Finish | Polished Brass |
| Weight | 387g |
| Keys Supplied | 2 |
| Length | 18.5cm |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.