

£13.34 Inc. VAT
This radial pin nut fixing camlock by Lowe & Fletcher is available in a variety of lengths to suit a range of applications.
| Feature 1 | Supplied with 3mm thick cam bar |
| Feature 2 | Radial pin available in a variety of lengths |
| Brand | Lowe & Fletcher |
| Barcode | 5055120606125 |
| Body Height | 19mm |
| Body Length | 30mm |
| Body Width | 16mm |
| Weight | 850g |
| Finish | Chrome Plated |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Movement | 90u00b0 Anti Clockwise |
| Packaging | Loose |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.