

£16.11 Inc. VAT
This snap fit camlock by Lowe & Fletcher is suitable for a range of applications including cupboards and cabinets
| Feature 1 | 200 Locking combinations |
| Feature 2 | 92 key series |
| Feature 3 | Snap fit fixing |
| Brand | Lowe & Fletcher |
| Barcode | 5055120604640 |
| Body Length | 20mm |
| Body Width | 16mm |
| Weight | 60g |
| Finish | Chrome Plated |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Movement | 180u00b0 Anti Clockwise |
| Packaging | Loose |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.