

£17.97 Inc. VAT
Nut fixing camlock by Lowe & Fletcher suitable for a range of applications including cupboards and cabinets.
| Feature 1 | Nut fixing |
| Feature 2 | 20mm body length |
| Feature 3 | 200 Lock combinations |
| Feature 4 | 92 Key series |
| Feature 5 | Round face |
| Feature 6 | Head diameter: 22 |
| Brand | Lowe & Fletcher |
| Barcode | 5055120604671 |
| Body Length | 19mm |
| Body Width | 16mm |
| Weight | 60g |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Movement | 180u00b0 Anti Clockwise |
| Packaging | Loose |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.