

£66.19 Inc. VAT
Cut (or mortice in) cupboard lock.
| Feature 1 | Not reversible -handing must be stated when ordering |
| Feature 2 | 2 Keyed |
| Feature 3 | 12 differs |
| Feature 4 | Can be made Keyed alike 50mm special order 63mm via workshop |
| Backset | 14mm |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5055120607931 |
| Case Height | 35mm |
| Case Depth | 9mm |
| Width | 50mm |
| Weight | 60g |
| Finish | Satin Brass |
| Handed | Left Hand |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Mechanism | 4 Lever |
| Packaging | Visi |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.