

£83.22 Inc. VAT
This Yale MS000NFP digital home cupboard safe is operated by a programmable digital keypad with LCD display and is supplied with 2 manual override keys. The interior base is lined with soft material to prevent damage to contents and it comes with a 2 year manufacturer guarantee.
| Feature 1 | Simple to operate digital keypad with LCD display |
| Feature 2 | 2 manual override keys supplied |
| Feature 3 | 9kg |
| Brand | Yale |
| Barcode | 5010609081602 |
| Weight | 13Kg |
| External Depth | 250mm |
| External Height | 250mm |
| External Width | 350mm |
| Finish | Black |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.