

£42.62 Inc. VAT
Stainless steel construction, non handed, single pocket hook keep to suit Winkhaus multipoint locking systems and Smart Alitherm profiles.
| Feature 1 | Single pocket hook keep |
| Feature 2 | To suit Winkhaus multipoint Locks |
| Feature 3 | Steel construction |
| Feature 4 | Non-handed |
| Brand | Winkhaus |
| Barcode | 5055120781952 |
| Depth | 20mm |
| Height | 20mm |
| Width | 20mm |
| Weight | 600g |
| Finish | Silver |
| Handed | Non Handed |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.