

£20.84 Inc. VAT
A range of Walsall Locks FB (Fire Brigade) lever padlocks. These old english style padlocks are supplied without keys.
| Feature 1 | FB (53mm) version available c/w 400mm chain |
| Feature 2 | Keys sold separately |
| Brand | Walsall Locks |
| Barcode | 5055120612744 |
| Body Width | 67mm |
| Weight | 280g |
| Finish | Galvanised |
| Keyed | Keyed Alike |
| Mechanism | 4 Lever |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Bagged |
| Shackle Diameter | 10mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.