

£54.93 Inc. VAT
Videx 8000 series flush housing.
| Feature 1 | Satin aluminium finish |
| Feature 2 | Flush fitting |
| Brand | Videx |
| Barcode | 5055120623597 |
| Depth | 45mm |
| Width | 11.5cm |
| Weight | 550g |
| Finish | Satin Aluminium |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.