

£1,560.41 Inc. VAT
The CVKC4KS is a 1 way intercom kit from Videx which can support up to 4 monitors if required and includes keypad access from outside. Kit Contains:1 x 4833-1/C Colour Camera Speaker Panel1 x 4800 Keypad1 x 4882 Surface Housing1 x 850K Power Supply1 x 6256 Monitor
| Feature 1 | 1 x Surface mount box |
| Feature 2 | 1 x 1-Way camera and speech module |
| Feature 3 | 1 x Colour video monitor |
| Feature 4 | 1 x Power supply unit |
| Feature 5 | 1 x Keypad |
| Brand | Videx |
| Barcode | 5055120681863 |
| Depth | 38mm |
| Width | 13.5cm |
| Weight | 1.5Kg |
| Finish | Polished Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Year |
| Input Voltage | 12V AC |
| Lock Voltage Supply | 12V AC |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
| Weather Resistant | true |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.