

£79.91 Inc. VAT
Videx button expansion module available with three, four or five call push buttons. Each button has it’s own connection terminals and the module can be configured with a single common terminal for all buttons.
| Feature 1 | Input voltage 12Vdc |
| Feature 2 | Stainless steel |
| Feature 3 | LED illuminated name card holder |
| Brand | Videx |
| Barcode | 5055120682006 |
| Depth | 30mm |
| Width | 10.3cm |
| Weight | 250g |
| Finish | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Year |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
| Weather Resistant | true |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.