

£39.65 Inc. VAT
The Videx 4846 is a back-lit information module used to display information such as a house name or operating instructions. It is part of the modular 4000 series and is suitable for use on audio and video systems.
| Feature 1 | Blue back lit module with transparent cover |
| Brand | Videx |
| Barcode | 5055120682013 |
| Depth | 30mm |
| Width | 10.3cm |
| Weight | 250g |
| Finish | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Year |
| Input Voltage | 12V AC |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
| Weather Resistant | true |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.