

£129.22 Inc. VAT
Videx 4836 speaker unit for audio door entry kits or small systems.
| Feature 1 | Input voltage 12Vac |
| Feature 2 | Stainless steel |
| Brand | Videx |
| Barcode | 5055120682358 |
| Depth | 30mm |
| Width | 10.3cm |
| Weight | 200g |
| Finish | Stainless Steel |
| Guarantee | 2 Year |
| Input Voltage | 12V AC |
| Lock Voltage Supply | 12V AC |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
| Weather Resistant | true |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.