

£51.57 Inc. VAT
UNION Traditional 5 Pin Screw in Rim cylinders
| Feature 1 | Suitable for use with Adams Rite and most other mortice type metal door locks |
| Feature 2 | Keyed alike (pairs) and master keyed suites from stock |
| Feature 3 | 20mm of thread |
| Brand | Union |
| Barcode | 5055120647586 |
| Depth | 28mm |
| Height | 28mm |
| Width | 30mm |
| Weight | 180g |
| Finish | Satin Chrome |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Mechanism | 5 Pin |
| Pack Quantity | Single |
| Packaging | Boxed |
| A Side | N/A |
| B Side | N/A |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.