

£22.28 Inc. VAT
An easy to install dummy internal camera to help deter intruders.
| Feature 1 | Designed for internal use |
| Feature 2 | Extremely realistic finish with flashing LED |
| Feature 3 | Easy to install |
| Feature 4 | Dummy camera to deter intruders |
| Feature 5 | Supplied with batteries and swivel wall mounting bracket |
| Brand | Sure24 |
| Barcode | 5055120619880 |
| Battery | 2 x AA |
| Width | 50mm |
| Weight | 330g |
| Finish | Gold |
| Length | 12.8cm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.