

£5.99 Inc. VAT
A large escutcheon to solve many different problems.
| Feature 1 | Move keyways without difficulty |
| Feature 2 | Conceal lock upgrading |
| Feature 3 | No more screws in fresh air! |
| Feature 4 | Use the escutcheon after drill openings |
| Feature 5 | Comes complete with screws |
| Feature 6 | Suitable for shop merchandisers |
| Brand | Souber Tools |
| Barcode | 5055120618715 |
| Width | 47mm |
| Weight | 30g |
| Finish | Polished Brass |
| Length | 65mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Visi |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.