

£14.85 Inc. VAT
ACL oval padbolt by T Morgan & Sons which is to be used in combination with the ACL100 padlock.
| Feature 1 | Often used to access facilities reserved for less able customers |
| Feature 2 | Complete with fixing bolts |
| Feature 3 | For use with ACL padlock |
| Feature 4 | Red powder coat finish |
| Brand | Morgan |
| Barcode | 5055120762395 |
| Body Height | 100mm |
| Body Width | 50mm |
| Bolt Lengths | 115mm |
| Weight | 355g |
| Finish | Red (Powder Coated) |
| Handed | Non Handed |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.