

£18.95 Inc. VAT
Surface armature housing designed to fit the ICS Mini Magnets.
| Feature 1 | To suit the ICS Mini Magnets |
| Feature 2 | Surface armature housing |
| Feature 3 | Aluminium |
| Brand | ICS |
| Barcode | 5055120756875 |
| Depth | 15mm |
| Width | 17.5cm |
| Weight | 200g |
| Finish | Satin Anodised Aluminium |
| Guarantee | 1 Year |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
| Weather Resistant | false |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.