

£43.20 Inc. VAT
| Feature 1 | Strike to suit ICS ML350 Electric Mortice Lock |
| Feature 2 | 130mm screw centres |
| Feature 3 | Length: 150mm |
| Feature 4 | Stainless steel |
| Feature 5 | Depth: 4mm |
| Brand | ICS |
| Barcode | 5056240129419 |
| Depth | 4mm |
| Width | 54mm |
| Weight | 250g |
| Finish | Stainless Steel |
| Length | 15cm |
| Pack Quantity | 1 |
| Screw Centres | 130mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.