

£137.46 Inc. VAT
The ICS PBA860 is a double pole, micro switched push bar which is surface mounted.
| Feature 1 | 2 pole |
| Feature 2 | COM / NO / NC / Change over contacts |
| Feature 3 | Aluminium |
| Feature 4 | Surface mount |
| Brand | ICS |
| Barcode | 5056240129495 |
| Depth | 62mm |
| Width | 60mm |
| Weight | 750g |
| Finish | Silver |
| Length | 86cm |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.