

£25.70 Inc. VAT
Surface armature housing designed to fit ICS standard magnets with door status function.
| Feature 1 | Suits standard magnets with door status |
| Feature 2 | Aluminium construction |
| Feature 3 | Surface armature housing |
| Brand | ICS |
| Barcode | 5056240137940 |
| Depth | 19mm |
| Height | 68mm |
| Width | 21.3cm |
| Weight | 700g |
| Finish | Satin Anodised Aluminium |
| Guarantee | 1 Year |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.