

£32.86 Inc. VAT
A GU full length to take 2 rollers with a latch & deadbolt centre case.
| Feature 1 | Full length Keep |
| Feature 2 | To take 2 hooks & 2 rollers |
| Feature 3 | Handed product |
| Feature 4 | Neat finish to frame |
| Brand | GU |
| Barcode | 5055120745121 |
| Width | 30mm |
| Weight | 950g |
| Handed | Left Hand |
| Length | 1.7m |
| Locking Point Roller | 2 |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.