

£72.33 Inc. VAT
| Feature 1 | Euro profile lock case |
| Feature 2 | Latch & deadbolt |
| Feature 3 | 16mm Faceplate |
| Feature 4 | Single spindle |
| Backset | 55mm |
| Brand | Fuhr |
| Barcode | 5056240133140 |
| Case Height | 200mm |
| Case Width | 70mm |
| Centre Case | Latch & Deadbolt |
| Centres | 92mm |
| Weight | 600g |
| Faceplate Width | 16mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Loose |
| Spindle | Single |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.