

£1.27 Inc. VAT
The ERA T-Key is used in conjunction with the ERA Budget Locks.
| Feature 1 | T-Key will open all standard rim budget locks |
| Feature 2 | Finish is Bright zinc chromate |
| Brand | ERA |
| Barcode | 5011988442961 |
| Width | 21mm |
| Weight | 60g |
| Finish | Zinc Plated |
| Length | 62mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Loose |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.