

£89.13 Inc. VAT
A mild steel straight link chain which has been hot dip galvanised for corrosion resistance.
| Feature 1 | Hot dip galvanising - maximum corrosion resistance |
| Brand | English Chain |
| Barcode | 5022152013887 |
| Chain Length | 30m |
| Weight | 8.8Kg |
| Finish | Galvanised |
| Inside Link Length | 26mm |
| Inside Link Width | 9mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.