

£1.79 Inc. VAT
This blister packed A23 12V Alkaline from Energizer replaces the 23GA, E23A, GP-23A, GP23A, K23A, L1028, LR23A, LRVO8, MS21, V23, V23GA & VR22 and is commonly used in cameras & calculators.
| Feature 1 | 12V Alkaline Battery |
| Feature 2 | Also for Cameras & Calculators |
| Feature 3 | Replaces 23GA, E23A, GP-23A, GP23A, K23A, L1028, LR23A, LRVO8, MS21, V23, V23GA, and VR22 |
| Feature 4 | Blister Packed |
| Brand | Energizer |
| Barcode | 5055120771960 |
| Depth | 10mm |
| Width | 28mm |
| Weight | 117g |
| Output Voltage | 12V |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Visi |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.