

£55.23 Inc. VAT
Cisa Astral euro double cylinder supplied with three keys, code card and fixing screw.
| Feature 1 | 10 Pin Key Bitting System |
| Feature 2 | Brass cylinder body & plugs |
| Feature 3 | 16 million key differs |
| Feature 4 | Pick, Drill & Bump Resistant |
| Feature 5 | Reversible Flat Key |
| Feature 6 | Supplied With 3 Keys |
| Brand | Cisa |
| Barcode | 8015345002673 |
| Body Length | 95mm |
| Cylinder Size Overall | 40/55 |
| Cylinder Size With Cam | 35/10/50 |
| Weight | 340g |
| Finish | Polished Brass |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 3 |
| Length | 95mm |
| Mechanism | 10 Pin |
| Packaging | Boxed |
| A Side | 40mm |
| B Side | 55mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.