

£24.91 Inc. VAT
| Feature 1 | Solid brass body |
| Feature 2 | Hardened steel shackle |
| Feature 3 | Stocked keyed alike in all sizes |
| Feature 4 | Master keyed suites stocked in 3 popular sizes |
| Feature 5 | Locksmith version also available in 4 sizes |
| Brand | Cisa |
| Barcode | 8015345076476 |
| Body Height | 35mm |
| Body Width | 40mm |
| Weight | 160g |
| Finish | Brass |
| Horizontal Clearance | 27mm |
| Vertical Clearance | 25mm |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Mechanism | 5 Pin |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
| Shackle Diameter | 8mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.