

£32.10 Inc. VAT
| Feature 1 | Solid brass body |
| Feature 2 | Hardened steel shackle |
| Feature 3 | Stocked keyed alike |
| Feature 4 | Supplied complete with 2 keys |
| Feature 5 | Double steel ball locking mechanism |
| Brand | Cisa |
| Barcode | 8015345265382 |
| Body Height | 40mm |
| Body Width | 50mm |
| Weight | 280g |
| Finish | Brass |
| Horizontal Clearance | 30mm |
| Vertical Clearance | 29mm |
| Keyed | Keyed Alike |
| Keys Supplied | 2 |
| Mechanism | 5 Pin |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
| Shackle Diameter | 8mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.