

£243.60 Inc. VAT
Specially designed laptop safe with extra width for the storage of portable computers and tablet PCs.
| Feature 1 | CHUBBSAFES Air Laptop Safe |
| Feature 2 | Specially designed laptop safe with extra width for the storage of portable computers and tablet PCs |
| Feature 3 | Steel door and body with dual, plated steel moving bolt work |
| Brand | Chubbsafes |
| Barcode | 5055409500052 |
| Weight | 11Kg |
| External Depth | 350mm |
| External Height | 200mm |
| External Width | 430mm |
| Inside Depth | 300mm |
| Inside Height | 190mm |
| Inside Width | 420mm |
| Mechanism | Electronic |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.