

£29.28 Inc. VAT
Two-button entry panel to suit the Centurion Polo-E2GOV1 Audio 1 Way Intercom.
| Feature 1 | Panel to suit Centurion Polo-E2GOV1 Audio 1 Way Intercom |
| Feature 2 | Two buttons |
| Brand | Centurion Systems |
| Barcode | 5055120672878 |
| Depth | 35mm |
| Width | 75mm |
| Weight | 240g |
| Input Voltage | 12/14V DC |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.