

£24.00 Inc. VAT
Stainless steel housing to suit the Centurion Polo intercom panel.
| Feature 1 | To suit Polo intercom |
| Feature 2 | Stainless steel |
| Brand | Centurion Systems |
| Barcode | 5055120672977 |
| Depth | 38mm |
| Width | 85mm |
| Weight | 340g |
| Finish | Stainless Steel |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.