

£83.05 Inc. VAT
This Brio PS80-SYNK is a synchronised double door kit designed to suit the Brio Pocket Slide 80 sliding door kit.
| Feature 1 | Synchronised double door kit to suit pocket door 80 |
| Feature 2 | 1200mm x 2000mm |
| Brand | Brio |
| Barcode | 2000000273846 |
| Weight | 400g |
| Door Thickness | 28mm-44mm |
| Max Door Height | 2040mm |
| Max Door Weight | 80Kg |
| Max Door Width | 926mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Visi |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.