

£21.58 Inc. VAT
100% soft nappa bifold leather wallet from Bee-Secure, containing RFID technology to help protect your card data from skimming. This item features 3 card storage slots, 1 visible ID slot, zip fastening coin purse and closing tab for extra security. Please note that this is a preventative measure and the security of wallets, cards & vehicles lies solely with the owner.
| Feature 1 | Concealed zip fastenings |
| Feature 2 | Tab closure for extra security |
| Feature 3 | 3 slots for credit cards |
| Feature 4 | 1 visible ID slot |
| Feature 5 | RFID technology helps to protect your card data |
| Feature 6 | Ultra soft nappa leather (100% leather) |
| Brand | Bee-Secure |
| Barcode | 5055120794402 |
| Depth | 20mm |
| Height | 20mm |
| Width | 10cm |
| Weight | 115g |
| Finish | Black |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.