

£62.01 Inc. VAT
The Banham W115 is a metal window dome lock with a flush rebate to help prevent prising from the frame once fitted. Please note that keys are not included.
| Feature 1 | Suitable for most metal casement windows |
| Feature 2 | Operates independently of the handle |
| Feature 3 | Flush rebate prevents lock being prised from the frame |
| Feature 4 | Supplied c/w fixing screws |
| Brand | Banham |
| Barcode | LS04052 |
| Width | 15mm |
| Weight | 50g |
| Finish | Chrome Plated |
| Keyed | Keyed Alike |
| Length | 44mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Bagged |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.