

£9.15 Inc. VAT
These inline espag handles are designed for use with UPVC windows. They are lockable and have a 40mm long spindle which is 7mm diameter.
| Feature 1 | 40mm long spindle |
| Feature 2 | Inline handles |
| Feature 3 | Push to engage locking |
| Brand | Avocet |
| Barcode | 5055120703039 |
| Width | 17mm |
| Weight | 122g |
| Finish | White |
| Length | 16.7cm |
| Screw Centres | 43mm |
| Spindle | 7mm x 40mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.