

£21.88 Inc. VAT
Exit switch for momentary action.
| Feature 1 | Terminals NO, NC, CN/O - press to make N/C - press to break |
| Feature 2 | Surface mounted |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5055120621913 |
| Depth | 18mm |
| Width | 85mm |
| Weight | 60g |
| Finish | White |
| Input Voltage | 12/24V DC |
| Legend | Press To Exit |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Loose |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.