

£7.66 Inc. VAT
Satin Stainless steel 75mm projecting door stop on a architectural 50mm rose with concealed fixing
| Feature 1 | 75mm x 16mm door stop |
| Feature 2 | 50mm x 8 mm rose |
| Feature 3 | Concealed fixing |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5055120624679 |
| Width | 16mm |
| Weight | 77g |
| Finish | Satin Stainless Steel |
| Length | 75mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Bagged |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.