

£11.89 Inc. VAT
Plain Victorian rim cylinder pull in polished brass.
| Feature 1 | Supplied loose or visi |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5036286131720 |
| Width | 43mm |
| Weight | 60g |
| Finish | Polished Brass |
| Length | 85mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Bagged |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.