

£5.99 Inc. VAT
A range of 52mm diameter stainless steel escutcheons with concealed fixings.
| Feature 1 | Choice of 5mm and 10mm roses |
| Feature 2 | Available in euro, oval and mortice |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5055120625027 |
| Depth | 5mm |
| Width | 5mm |
| Weight | 31g |
| Finish | Satin Stainless Steel |
| Mechanism | Oval Cylinder |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Bagged |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.