

£6.65 Inc. VAT
| Brand | Abus |
| Barcode | 4003318499661 |
| Body Width | 20mm |
| Weight | 54g |
| Horizontal Clearance | 12mm |
| Vertical Clearance | 11mm |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Mechanism | 3 Pin |
| Pack Quantity | 1 |
| Shackle Diameter | 4mm |
| Shackle Finish | Steel |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.