

£39.06 Inc. VAT
A centre gate lock by Italian Locking Systems supplied with 2 keys.
| Feature 1 | Supplied with 2 keys |
| Feature 2 | Length 184mm when extended |
| Brand | ILS |
| Barcode | 5055120736730 |
| Body Height | 25mm |
| Body Length | 140mm |
| Bolt Throw | 22mm |
| Cylinder Finish | Polished Brass |
| Weight | 297g |
| Keys Supplied | 2 |
| Length | 18.4cm |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.