

£12.40 Inc. VAT
The Lowe & Fletcher 0201 mini nut fix camlock.
| Feature 1 | Mini camlcok |
| Feature 2 | Nut fixing |
| Brand | Lowe & Fletcher |
| Barcode | 5055120605906 |
| Body Height | 16mm |
| Body Length | 8mm |
| Body Width | 13mm |
| Weight | 30g |
| Finish | Chrome Plated |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Movement | 180u00b0 Anti Clockwise |
| Packaging | Loose |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.