

£27.59 Inc. VAT
The ASEC High Security Rim Cylinder Pull is designed to suit the Asec BS nightlatch and comes complete with cylinder in a variety of finishes to suit the lock body. It is keyed to differ, with over 30,000 differs, and is supplied with 3 keys.
| Feature 1 | To suit the Asec BS nightlatch |
| Feature 2 | Supplied with 3 keys |
| Feature 3 | Over 30,000 differs |
| Feature 4 | Available in a variety of finishes to match the lock body |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5056240117386 |
| Case Depth | 17mm |
| Width | 50mm |
| Weight | 410g |
| Finish | Polished Brass |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 3 |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.