

£13.68 Inc. VAT
Padlock to differ in various widths with a long shackle.
| Feature 1 | Double locking |
| Feature 2 | Hardened steel shackle |
| Feature 3 | Ideal for sheds, vans, luggage, lockers, gates, bikes & much more |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5055120646084 |
| Body Height | 33mm |
| Body Width | 40mm |
| Weight | 170g |
| Horizontal Clearance | 22mm |
| Vertical Clearance | 60mm |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Visi |
| Shackle Diameter | 6mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.