

£18.31 Inc. VAT
Padlock to differ in various widths with a long shackle.
| Feature 1 | Double locking |
| Feature 2 | Hardened steel shackle |
| Feature 3 | Ideal for sheds, vans, luggage, lockers, gates, bikes & much more |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5055120645995 |
| Body Height | 40mm |
| Body Width | 50mm |
| Weight | 312g |
| Horizontal Clearance | 27mm |
| Vertical Clearance | 82mm |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Visi |
| Shackle Diameter | 7.5mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.