

£10.25 Inc. VAT
Replacement Laminated glass for Asec call points.
| Feature 1 | Laminated - shatterproof glass |
| Feature 2 | Supplied in packs of 5 |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5055049601157 |
| Depth | 1mm |
| Height | 1mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 70g |
| Finish | Clear |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.