

£94.13 Inc. VAT
Momentary contact 3 position euro profile keyswitch. Surface mounted ideal for use on roller shutter doors.
| Feature 1 | Surface mounted |
| Feature 2 | 230v Ac |
| Feature 3 | Non removable cylinder |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5055120692524 |
| Depth | 68mm |
| Width | 75mm |
| Weight | 603g |
| Finish | Stainless Steel |
| Input Voltage | 230V AC |
| Keys Supplied | 2 |
| Legend | Up & Down Arrows |
| Mechanism | Euro Cylinder |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.