

£26.89 Inc. VAT
Cisa C2000 euro double cylinder supplied with 3 keys and fixing screw.
| Feature 1 | 5 Pin System |
| Feature 2 | Supplied With 3 Keys |
| Feature 3 | 30,000 Differs |
| Feature 4 | Drill Resistant (Hardened Steel Pin) |
| Feature 5 | Supplied c/w cylinder retaining screw |
| Brand | Cisa |
| Barcode | 8015345817574 |
| Body Length | 90mm |
| Cylinder Size Overall | 35/55 |
| Cylinder Size With Cam | 30/10/50 |
| Weight | 300g |
| Finish | Polished Brass |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 3 |
| Length | 90mm |
| Mechanism | 5 Pin |
| Packaging | Boxed |
| A Side | 35mm |
| B Side | 55mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.